آموزش تخصصی نرم افزار های سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ،شناخت نرم افزار و چگونگی استفاده از آنها در علوم مختلف می تواند کمک فراوانی به پیشبرد هدف های تحقیقاتی و علمی به ما بنماید. هر چقدر بیشتر ابزار و امکانات تحقیق داشته باشیم می توانیم با دقت بیشتری به نتایج برسیم و یقینا این نتایج قابل قبولتر نیز می باشند.

در اینجا سعی شده با کمک دوستانی که مهارت در آموزش نرم افزار دارند یک گروه تشکیل شود به متقاضیان آموزش ارائه گردد. این آموزش هم بصورت خصوصی ارائه میگردد یعنی تعداد نفرات کم و هم بصورت گروهی .مکان تدریس  و مبلغ نیز با توافق طرفین مشخص خواهد شد در نهایت هم گواهی آموزشی  برای فرد صادر میگردد.

تماس ها:

09111188840

geo1.amoniya@gmail.com

نرم افزار های قابل ارائه:

1- (آرک جی ای اس)10.2 Arc GIS

2-Envi 4.5

3- spss

4-Google Earth pro

5-global mpper

6- (اتوکد)Cad

7-Hrc ras,Hec hms

8-free hand

9- فتوشاپ

/ 1 نظر / 152 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]